PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37563}
7,4 109 284
oceny
7,4 10 1 109284
5,1 8
ocen krytyków
Bad Boys II
powrót do forum filmu Bad Boys II

2/10

ocenił(a) film na 2

Tylko za efekty, wszystko inne dno. Szkoda wiecej pisac, moze poza tym, ze sa duzo lepsze rodzaje rozrywki.

ocenił(a) film na 8
notab

np. pisanie bzdur?

ocenił(a) film na 2
blekini

Biorąc pod uwagę, że w ogolnym rozrachunku film jest bzdura, to fakt nie ma co pisac bzdur :)

notab

Też pewnie bym wystawił niską notę (może nie aż tak niską, oceny 1-3 rezerwuję dla totalnego szamba), gdyby nie to, że filmu nie udało mi się obejrzeć. Oglądałem po kawałku i przy czwartym powiedziałem "dość". Film jest za długi, akcje są nudne, cały wątek komediowy oparty jest na jednym żarcie - glina luzak i glina przewrażliwiony i te ich kłótnie, a za chwilę wkroczenie do akcji.. wszystko było już w pierwszej części. Ten film to kontynuacja tylko dla kasy zdecydowanie nie polecam.

ocenił(a) film na 2
kacjusz

Zgadzam się z twoim opisem opisem filmu, dodalbym jeszcze schematyczną gre aktorską i brak jakiejkolwiek inwencji tworczej reżysera. Co do oceny, to dalem jedynke, ponieważ czułem bezradność, poczuce straconego czasu i wściekłość, że taką kupe promują mistrzowie marketingu a miliony osob nabierają sie na to. Wynika to z moich ideologicznych zapędów, podobnie jest u mnie z muzyka i szeroko pojętą kulturą. Takich filmów nie powinno byc, bo zmniejszają naszą wrazliwosć i kieruja na tory najprostrzej rozrywki i prymitywizmu.

ocenił(a) film na 9
notab

i pozostaje tylko 1 pytanie, po co ogladacie takie filmy, jak Wam taką krzywdę wyrządzają ?

ocenił(a) film na 2
dominik76

jak bedzie taka technologia, dzieki której w 10 sek stwierdze czy warto obejrzeć film to z pewnością skorzystam :)

ocenił(a) film na 9
notab

... ale zorientowałeś sie w 90 minucie ? Jak mi się film nie podoba wyłączam, nie torturuj się , tak dobrze mógłbyś czas spożytkować :P

ocenił(a) film na 2
dominik76

czasem idzie sie z przyjaciółmi i (przynajmniej) troche niefajnie wyjść wcześniej z kina. na szczęście po seansie jest i wyjście do klubu gdzie serwuja dobre drinki, które koją zszargane nerwy :)

notab

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 7
notab

Powiedział ten który dał 10 kac wawie xDDDDDDDD

ocenił(a) film na 2
rico jonason

chyba skomentowałeś mnie przez pomyłkę :D

ocenił(a) film na 7
notab

o.O No raczej na pewno ,chyba przez przypadek wcisnęło mi się wstecz i jakimś przypadkiem wypowiedziałem się w tym temacie.Sorry

ocenił(a) film na 2
rico jonason

looz ;)

notab

gadacie głupoty 10/10 - film nie dla polaczków zakochanych w cieciostwie i lubiących kiblofilmy

notab

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 9
notab

Musisz być strasznie nudnym gościem W tym filmie jest tyle dobrego humory a ty marudzisz Przecież to komedia akcji chłopie wyluzuj się

ocenił(a) film na 2
sebo8110

... jeżeli tyle informacji potrzebujesz do oceny czlowieka to gratuluje. Zejdź na ziemie, bo kolejny komentarz w twoja stronę może ocenić cię skrajnie niekorzystnie. Może kiedys docenisz prawdziwe kino. A poki co polecam ci wszystkie filmy, które wygraly zlota malinę.

ocenił(a) film na 9
notab

jak cie nie bawily takie akcje jak w tym filmie to jak mam myslec np akcja z ku klux klanem albo z regim to jestes strasznie nudnym gosciem sory za pisownie ale nawet nie chce mi sie pisac z toba

notab

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

notab

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones