PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37563}
7,4 109 284
oceny
7,4 10 1 109284
5,1 8
ocen krytyków
Bad Boys II
powrót do forum filmu Bad Boys II

Bad Boys 3?

ocenił(a) film na 9

siema ludziska czytałem ostatnio że ponoć będzie 3 część filmu! to prawda? mógłby ktoś potwierdzić??? :) pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
KinoManiak_19

Gdzie to wyczytales? Ja nic na ten temat nie wiem, ale gdyby mial powstac, jestem jak najbardziej ZA.

Wilkinson

Ja też słyszałem, że ma powstać. Jeszcze nie wiadomo kiedy.

aleksanders224

możliwe że powstanie ale jeśli reżyserem ma być Michael Bay to nie wcześniej niż 2013 rok. Bay właśnie kończy (lub skończył) Transformers 2 (premiera w czerwcu - polecam;P), później jest 2012: The War for Souls, a na 2012 rok ma być Transformers 3 (dystrybutor zapowiada, że mają być w 2011 ale Bay powiedział że chce od TF odpocząć rok).

Lecz w dzisiejszych czasach możliwe jest wszystko. Możliwe że producenci będą chcieli ten film wcześniej więc wezmą innego reżysera. Może być też tak, że będą inni główni bohaterowie... Ile razy już tak robiono? Niestety dużo... chociaż film z chęcią bym oejrzał

KinoManiak_19

Will Smith w zeszłym roku powiedział tylko, że chciałby by powstała trzecia cześć filmu, nic więcej :)

użytkownik usunięty
RocknRolla

Ja natomiast pamiętam informację z 2003 roku czyli świeżo po premierze 2 że 3 część trafi do kin w roku 2007...

ocenił(a) film na 10
KinoManiak_19

Jakby ktoś miał jakieś informacje na temat trzeciej części to niech wrzuci linka .

pozdr!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones