PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37563}
7,4 109 284
oceny
7,4 10 1 109284
5,1 8
ocen krytyków
Bad Boys II
powrót do forum filmu Bad Boys II

K

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się, że druga część lepsza od pierwszej (w pierwszej trochę mnie wnerwił wątek
Smitha jako sami wiecie kogo w czym i na jak) Świetna muzyka, humor jak w najlepszym
kabarecie - z całym szacunkiem, ale nie wiem co ludzie widzą w takich dziełach jak Pulp
Fiction albo Death Proof ;k

ocenił(a) film na 9
Kadente

Wątek Smitha jako kogo, w czym i na jak, bo nie wiem ?

ocenił(a) film na 10
kiki222

Mam na myśli wątek Smitha jako kozaka, przy którym Lawrence wypada jak kompletny nieudacznik, a nawet gorzej - co jest moim zdaniem zbyt skrajnym zestawieniem jak na lekką, przyjemną komedię akcji :)

Kadente

Też uważam, że dwójka jest lepsza od jedynki. Mogę oglądać ten film godzinami, jeden i drugi!
A wątek Smitha?! Nie wiem o co chodzi, a jego jako aktora uwielbiam:)

ocenił(a) film na 10
gyall

Ja też uważam, że Smith jest spoko, ale jako komika bardzo szanuję Lawrence'a i nie bardzo podobał mi się dystans dzielący tych dwóch kolesi w pierwszej części. Krócej mówiąc, druga odsłona była bardziej uporządkowana, stonowana, że się tak wyrażę.

Kadente

Absolutnie się zgadzam. Swoją drogą to Lawrence specjalizuje się w komediach, natomiast Smith niekoniecznie, ale stworzyli świetny duet:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones