PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37563}
7,4 109 284
oceny
7,4 10 1 109284
5,1 8
ocen krytyków
Bad Boys II
powrót do forum filmu Bad Boys II

Druga część przygód dwóch zwariowanych policjantów z MIAMI po prostu wgniotła mnie w fotel. Film jest MEGA !!! Naprawdę potężny Blockbuster. Michael Bay powtórzył sukces części pierwszej dodając znacznie dużo więcej akcji, która swoją drogą miażdży. Sama fabuła nie jest skomplikowana, mogę jedynie dodać, że ponownie chodzi o dragi. Mimo, że fabuła prosta film niesamowicie wciąga. Przez te całe 147 minut nie nudziłem się nawet przez moment. A za to ile się naśmiałem !! O tak jest się z czego śmiać. Chłopaki rozwalają tekstami ... . Ten duet na pewno dłuuuugo zapamiętam. Smith i Lawrence zagrali świetnie. Już teraz nie mogę się doczekać kiedy zobaczę ich ponownie w BB 3. Panowie będą mieli nie lada gratkę patrząc na mega śliczną tajną agentkę od dragów - siostrę Marcusa :P
Cud kobieta !
Generalnie to jeszcze chcę mi się śmiać !
Super zabawna komedia sensacyjna na najwyższym poziomie, świetna rozrywka, która bawi do łez i daje porządnego kopa !

"We ride together, We die together, Bad Boys 4 LIFE !!! "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones