PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37563}
7,4 109 284
oceny
7,4 10 1 109284
5,1 8
ocen krytyków
Bad Boys II
powrót do forum filmu Bad Boys II

Jak ktoś pokaże mi leszpe kino akcji od "Bad Boys 2" to postaram się o to, by dostał oscara :]. Ten film jest genialny i zdecydowanie najlepszy w swoim gatunku. Póki co, dla mnie ten film rządzi w tym gatunku :)

ocenił(a) film na 9
Shagohad

zgadzam się z tobą kolego,ten film to wsapniałe połaczenie filmu akcji i komedii,teksty i gagi są niewyjęte,a akcja jest po prostu miażdżaąca!!!!
pozdro

ocenił(a) film na 9
Shagohad

Ble ble ble.
Też tak myślałem dopóki nie obejrzałem "Świętych z Bostonu"!!!
Polecam ten film wszystkim, którzy lubią komedie sensacyjne.
Pozdro

ocenił(a) film na 7
ekitan84

Dobre.............. "Święci" lepsi od "Złych"....... Chyba z d.... strony...

ocenił(a) film na 9
Shagohad

Acha. Zapomniałem. Czekamy na oscara dla "Świętych..." panie Shagohad. Słowo się rzekło

Shagohad

Osobiście wolę "Dzieci Triady"--klasyk klasyków.

Shagohad

Jako komedia sensacyjna to się zgodzę ale jak "kino akcji" już nie- jeśli chodzi ci o czystą rozrywkę to podam ci "300", a film sensacyjny "Gorączka"

Shagohad

Cala SZKLANA PUŁAPKA 1, 2, 3 - bije na glowe Bad Boysów = chociaz lubie i Willa i Martina .

ocenił(a) film na 7
Xardazz

Zgadzam sie w 100%
Moznaby jeszcze wymienic..."Zabójczą broń" i "Godziny szczytu" ;)

ocenił(a) film na 4
Shagohad

Film idiotyczny, postacie pary bohaterów i dialogi wręcz irytujące i przeznaczone raczej dla widowni 13-16 lat, ale od strony technicznej ( zdjęcia, montaż, sceny akcji ) - jeden z lepszych.

ocenił(a) film na 10
karezoid

karezoid tak bez obrazy ale jak byłem na tym filmie to jakoś w kinie widziałem o wiele starszą publiczność więc lepiej zamilcz i pozostań tylko przy pisaniu swoich "blogów ???"...
Porównywałbym to jeszcze z Gliniarzem z Beverly Hills.

ocenił(a) film na 4
Tibn

Spoko, takie wpisy jak Twoje tylko utwierzdiły mnie w przekonaniu, ze nie ma sensu zabierać głosu na FILMWEBIE.

ocenił(a) film na 8
Shagohad

Nie ma! Drugie miejsce ma u mnie Die Hard(1).

Shagohad

A proszę bardzo:
Prawdziwe kłamstwa
Rekrut
Desperado
Blade
Człowiek demolka
Długi pocałunek na dobranoc
Mission Impossible

Wymyśliłem to w pół minuty. Wymieniać dalej ?

krevek

Sensacyjny ? Proszę bardzo : Zabójcza Broń...

użytkownik usunięty
krevek

no aleś pan dojebał

użytkownik usunięty

to było do tamtego maestra wyżej nie do Ciebie sebaq

ocenił(a) film na 9
krevek

"Mission imposible", "Prawdziwe klamstwa", "Rekrut"??? Czlowieku skad Ty sie urwales?! Jak mozesz porownywac takie filmy z "Bad boys"?! Z tego co ty tutaj piszesz to widze ze nie ogladales nawet tego filmu. Wrocimy do rozmowy jak obejrzysz!
Co do "Blade" i "Czlowieka demolki" to jeszcze jakos bym sie zgodzil, ze tez sa dobre i podobne, ale sa o lata swietlne za "Bad Boysami".

ocenił(a) film na 9
Heartbreaker

Fil świetny i jako komedia nie ma sobie równych... Taki śmiech... naprawdę bardzo fajny 10/10

ocenił(a) film na 9
hary_5

Do tego jeszcze te taksty jak Marcus wzioł extasy... niepowtarzalna komedyja

Shagohad

Shagohad - "CRANK" - niema wiecej akcji.

Poznaj_Rzeznika

popieram przedmówce :D , Crank jest filmem szalenie oryginalnym , idealne połączenie szalonej akcji i komedii , cały czas coś sie dzieje , ma świetne teksty i zabawne postacie , dialogi w niektórych momentach wymiatają , ogólnie film jest inny i za to go lubie , a co do bad boysów to filmik naprawde dobry , tylko trzeba zrozumiec ze to nie jest czyste kino akcji , tylko jej połaczenie z komedia , zresztą każdy chyba wie ( jak widac nie każdy ) ze takie filmy traktuje sie z przymrużeniem oka , taki już gatunek ale jak ktoś sie dobrze nastawi to zabawa przednia :) , widziałem w komentarzach wczesniej porównania np . do rekruta , ale co te filmy mają wspólnego ze sobą to ja juz nie wiem !!!

ocenił(a) film na 9
Shagohad

kin akci widzialem sporo bo lubie tekie filmy podam ktore mnie urzekly i tektore pamietam wiec tak szklana pulapka szczegolnie najnowsza czesc. Bad boys 1 i Bad boys2 najnowsza czesc bonda Mission Impossible prawdzile klamstwa Transporter Desperado Gorączka to chyba tyle

Shagohad

Nie ma czegoś takiego jak najlepszy film akcji itp. To jest pojęcie względne. Jednemu bardziej odpowiada akcja z Matrixa, innemu z BB, a jeszcze innemu z Dzieci Triady (czyt: mnie:)). Wyzywanie kogoś od debili, bo uważa, że jeden film akcji jest wg niego lepszy od drugiego, jest zwyczajnie niepoważne.

użytkownik usunięty
Shagohad

Lepsze filmy akcji od Bad Boys 2?

- żeby daleko nie szukać zacznijmy od filmów Baya: Bad Boys 1, Wyspa, Transformers i PRZEDE WSZYSTKIm Twierdza.

A idąc dalej:

- Szklana Pułapka 1-3
- Zabójcza Broń 1-4

ocenił(a) film na 9

Mogę powiedzieć Ci tylko tyle, że filmy które wymieniłeś nie są lepsze od Bad Boys 2 (a już na pewno nie Wyspa, przecież ten film to gniot), są porównywalnie świetne, to muszę przyznać. A teraz kto jaki z tych filmów wybierze za lepszy to już indywidualna sprawa każdego z nas. A to że dla Ciebie one są lepsze to ja to szanuje i cenie, bo dla mnie sporo z nich tez jest na najwyższym szczeblu:)

ocenił(a) film na 7
Heartbreaker

Moim zdaniem "Bad Boys" jest lepszą częścią pod tym względem od Bad Boys 2. Lepszy jest też moim zdaniem "Balde" ale najlepszym filmem akcji jest "The Rock-Twierdza" film jest po prostu genialny 10/10.

ocenił(a) film na 8
Rafal23

zgadzam sie twierdza jest jednym z lepszych ale do tego zbioru filow trzeba dodac speed 1

Rafal23

Tutaj możemy się pokusić o ocenę filmów Baya. Dla mnie "The Rock" rocks! Jego najlepszy film, takie postawienie kropki nad i po Bad Boys: genialna obsada, humor, scenariusz (ma kilka wpadek technicznych, ale to dla czepialskich). Jednak Bad Boys 2 to już jest kicz, kręcony na siłę, niczym nie zaskakuje, fabuła nie trzyma się kupy (niektórzy gliniarze wyglądają jakby co dopiero wyszli z pierdla, pościg z trupami wypadającymi na ulicę czy żałosny najazd na Kubę). To, co dobrze zrobiło BB2 to Trevor Rabin, który napisł muzykę i nie stara się w żaden sposób kopiować kolegi Manciny (podczas gdy soundtrack do BB1 jeszcze dało się posłuchać, o tyle do BB2 to jest po prostu tragedia).
Co do najlepszych filmów akcji, to jak juz ktoś wspomniał jest to kwestia względna, rzecz gustu. Mowa była o "Dzieciach Triady" - zdecydowanie klasyka gatunku. Jedno jest pewne, nieważne jak durne (lub fajne) filmy akcji powstały lub powstaną, i tak przecież lubimy popatrzeć na mordobicie, strzelanie, wysadzanie, latające trupy itp.

Shagohad

Według mnie od Bad Boys-ów jest dwa razy lepszy "Ostatni skaut" Z Bruce Willisem !!!!!

użytkownik usunięty
Shagohad

Jedne z lepszym filmów sensacyjnych :)

Godziny Szczytu 1-3
Gliniarz z Beverly Hills 1-3
Bad Boys 1-3
Zabójcza Broń 1-4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones