PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37563}
7,4 109 221
ocen
7,4 10 1 109221
5,1 7
ocen krytyków
Bad Boys II
powrót do forum filmu Bad Boys II

To chyba jedyny film który tu został przeze mnie oceniony mimo ze go nie widziałem ale nie
mogłem się powstrzymać. Za pewne ze względu że nie oceniam w taki sposób filmów
miałem tak wielki problem by to zrobić. Długa myślałem 2, 3, może 1 ? Ostatecznie 2, w
końcu kilkadziesiąt minut wytrzymałem.

ocenił(a) film na 8
mc_aural

aha! bez komentarza....

mc_aural

z debilami nie ma co dyskutowac,idz lepiej zawolaj lekarza bo pora na leki.

mc_aural

Nie widziałeś go i oceniasz? To tak jak ja bym oceniał twoją starą, a nawet bym jej patykiem nie tchnął

ocenił(a) film na 9
darek12322

;D krótka piłka ;p

użytkownik usunięty
darek12322

Masz u mnie +

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
mc_aural

Kurcze, nie wiem jak to napisać żeby Cię nie obrazić... ale powiedz mi, co trzeba mieć w głowie, żeby ocenić film choć się go nie widziało, następnie NAPISAĆ O TYM NA FORUM i nie podać żadnych argumentów... Prawdziwa zagadka

Gojira

wiedz że coś się dzieje... krótko trzeba być jeb<ciach>tym i to porządnie.

ocenił(a) film na 8
jotbe007

hehehe, zgadzam się ;)

ocenił(a) film na 3
mc_aural

Ja widziałem i wcale wyżej nie oceniam niż kolega, który obejrzał tylko kawałek filmu. W porównaniu do pierwszej część strasznie słabo wypada. Film jest chaotyczny, a scenariusz wyglada jakby był pisany na kolanie. W ogóle jak na komedię sensacyjną BB2 jest mało zabawny. 3/10 to i tak dużo

ocenił(a) film na 8
zonk_2

"Ja widziałem i wcale wyżej nie oceniam niż kolega, który obejrzał tylko kawałek filmu."
2/10 = 3/10 ?

ocenił(a) film na 2
zonk_2

wielki haos. uwielbiam obserwować zachowanie ludzi którzy nie rozumieją co przeczytali lub nie przeczytali co powinni wiedzieć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones