PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743042}

Pęknięcie

Rupture
4,5 1 273
oceny
4,5 10 1 1273
Pęknięcie
powrót do forum filmu Pęknięcie

Kicha totalna

ocenił(a) film na 3

Strasznie męczący ten film. Mnóstwo nonsensów. Ufoludki używające tabletów i ludzkich chemikaliów oraz narzędzi. Jestem świeżo po tym gniocie i ciągle nie mogę wyjść z podziwu ze ktoś stworzył takiego dziwoląga .

ChrisKrasz

to fakt. taki gniot z udzialem Noomi rapace i Petera Stormare. Az nie do wiary!!

ocenił(a) film na 3
ChrisKrasz

Dokładnie. Film słaby, dziwi udział tychże aktorów i to jeszcze w 2016 roku. To film klasy B. Naprawdę szkoda czasu by go oglądać.

ocenił(a) film na 3
ChrisKrasz

Właśnie obejrzałem ze względu na Naomi. Żałuję tych 100 min :( Stracone bezpowrotnie

ocenił(a) film na 3
ChrisKrasz

Przede wszystkim to nie są ufoludki. To nie ma nic wspólnego z kosmitami, lecz z ewolucją ludzkiego gatunku. Od samych - jak ich nazwałeś: ufoludków - dowiadujemy się, że kiedyś byli ludźmi jak inni. Nigdzie w filmie nie ma żadnej wskazówki sugerującej, że mamy do czynienia z kosmitami. Jest wyznanie w telewizji jednego z porwanych, ale on po prostu mówi to co ONI mu kazali, czyli zmyśloną historyjkę.

Początkowo ten film to naprawdę dobry thriller. Jednak tylko do chwili gdy cała tajemnica zostaje ujawniona. Potem to już zbiór mniejszych i większych bzdur. W jednej chwili z dobrego thrillera film zmienia się w kiepskie science-fiction. A samo zakończenie to chyba efekt upojenia alkoholowego scenarzysty.

ocenił(a) film na 4
cyfrowy_baron

Całkowicie Cię popieram. Na początku wciągnął mnie dobry thriller. Zatarłam rączki: no w końcu coś fajnego... a po tym ręce mi opadły i cały mój entuzjazm zastąpiło politowanie, rozczarowanie i niesmak tak spapranym potencjałem.
Na scenie z pająkami w masce... Nie wiedziałam, czy śmiać się, czy płakać. Śmigały po niej, ta otwarta buzia, oczy... i do tego wali łbem... a te dalej sobie śmigają... ehhh
Naprawdę mi szkoda

ChrisKrasz

Ale kupa. Nie oglądać.

ocenił(a) film na 6
ChrisKrasz

Hm, argument z niewiedzy ("nie znam niczego takiego") nie jest mocny, gdy chcesz coś uzasadnić. Może nie znasz dziwnych filmów, ja znam, który z nas wobec tego trochę lepiej się orientuje w temacie?

Ale żebyśmy mieli dość mocny przykład orientowania się i nieorientowania: ten film o kosmitach nie mówił. :)
Gdy ludzie piszą "ale bzdur w tym filmie!" to ja proszę o kilka przykładów. Zazwyczaj są takie właśnie, jak dostrzeganie czegoś, czego w filmie nie ma, hihi.

ChrisKrasz

Walnij się na glebę i oglądnij krótkometrażowy najlepiej „Get up” Makowskiej może się nie zmęczysz .

ocenił(a) film na 3
Jacek_Pedzisz

Pedzisz , pedzi i uważaj bys się nie schlapał

ChrisKrasz

Mam coraz większe przekonanie czytając twoje wpisy że jesteś debilem . Z całą powagą debilizm to jednostka chorobowa .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones