PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32053}

Smoochy

Death to Smoochy
6,1 3 140
ocen
6,1 10 1 3140
Smoochy
powrót do forum filmu Smoochy

target

ocenił(a) film na 6

Ciężko mi ocenić ten film, bo nie jestem w stanie wymyślić dla jakich odbiorców został on skierowany w założeniu - dla dzieci za mocne, dla młodzieży (tj w kategorii wiekowej od 13 lat) za dużo wulgaryzmów, dla dorosłych trochę niepoważny i mało ambitny. Nie jestem specem od filmowego marketingu, ale coś mi w każdej z tych opcji nie pasuje. Wiem tyle, że jako dziecko pewnie zakochałabym się w uśmiechu i żywiołowości Smoochy'ego, a Pana Tęczowego... trochę przypomina transwestytę, a to troche niepokojące w biznesie dziecięcym ;D a wykorzystanie "Walkirii" Wagnera to trochę chyba przegięcie bo stawia ten film w konkurencji z "Czasem Apokalipsy" ;) Ogólnie nie było źle, 6/10.

ocenił(a) film na 9
thaumiel

Dla odbiorców takich jak ja :)

Zabawny filmik. Również pokazujący to, że na dzieciakach można zbić duży hajs :)

thaumiel

"nie jestem w stanie wymyślić dla jakich odbiorców został on skierowany"

Na przykład dla takich, jak ja:))

thaumiel

Miałam dokładnie ten sam dylemat podczas oglądania tego filmu, ponieważ gdyby nie masa wulgaryzmów byłby bardzo sympatyczną komedią familijną. Zwłaszcza, że film kończy się morałem.

ocenił(a) film na 5
thaumiel

generalnie miało wyjść coś między niby-baśnią, niby-komedią, ...nie wyszło. faktycznie, film skierowany do każdego, czyli do nikogo.
jak zwykle świetny Norton, ale postać smoochego zbyt naiwna, niedopracowana. Laska fajna.:)
Obejrzałem sobie to dla luzu, niestety obejrzec zapomnieć. NO może fajna muza i dobre sceny spiewającego kolesia w różowym futrze.

gdzie te wulgaryzmy??? bez przesady, jakos nie rzuciły mi się w oczy.

ocenił(a) film na 7
kapral11

to chyba inne filmy oglądaliśmy ;] a mi Smoochy się podobał, dobra mieszanka ;] DeVito czuje czarny humor, ale przynajmniej nie zabija swoich bohaterów jak to w innych filmach tego gatunku się zdarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones