Katarzyna Wołejnio

5,4
159 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Wołejnio

''Prawdziwą karierę filmową rozpoczęła epizodem w „Bad Boys II”.
Możecie mi powiedzieć w której scenie ją widzimy ? Tyle razy oglądałam ten film i nie wpadła mi tam w oczy.

Lusinda_2

23.45 min. zagrała dziewczynę, która pakuje narkotyki

Lusinda_2

Lol, właśnie oglądam ten film i była scena z Kaśką. Aż tu weszłam, żeby sprawdzić czy to ona. :D Tak czy siak, widać ją przez jakieś 20 sek(?) - nic nie mówi, jest w sumie po prostu elementem tła.

Kiki_Kot

20 sekund wystarczyło aby podbiła serca widzów i krytyki. Nie ma się z czego śmiać, Katarzyna Wołejnio była wówczas poważną kandydatką do Oscarowej nominacji za drugi plan. Ta wybitna rola była początkiem Jej wielkiej kariery i zaowocowała takimi perełkami jak rola kobiety na stacji benzynowej w "Aryjskiej parze" i kobiety w sklepie ze zdjęciami z "Fałszywej tożsamości". Nie bez powodu co roku zajmuje wysokie miejsca na listach najbardziej kasowych gwiazd Hollywood a jeśli chodzi o talent to wymienia się Ją jako następczynie Meryl Streep.

foxyloxy

Kasia ma niepospolity talent, ciekawą osobowość i eteryczną urodę. Jej największym błędem było pozostanie przy polskim nazwisku. Gdyby zmieniła na Kate Volleyno kariera stałaby otworem.
Co do wymienionej roli pakowaczki narkotyków- świetnie zagrane! Nie jakieś ordynarne pakowanie tylko kunsztowne cyzelowanie tych wszystkich składników. Poezja dla oka niczym filmy Bergmana i Antonioniego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones