PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242731}

Blood+

7,6 1 815
ocen
7,6 10 1 1815
Blood
powrót do forum serialu Blood+

Blood+ bedzie emitowane na AXN Sci-Fi od 3 lutego w każdą niedzielę po dwa epizody od godziny 23:40 do 01:00, a powtórki tej samej nocy od 03:40 do 05:00.

Szkoda, że godziny emisji są tragiczne i że powtarzają tylko raz. Dzisiaj np. nie wiedzieć czemu odcinek 3ci i 4ty wyemitowali bez polskiego lektora, a jedynie z angielskim dubbingiem...!?! O_o Dla mnie to aż tak wielki problem nie jest - angielski znam całkiem dobrze. Z czterech zdań może nie zrozumiałam ze względu na jakieś nieznane słówka, które się w nich pojawiły. Gdyby natomiast dubbing był japoński, to wtedy byłoby śmiesznie! XD Na pewno nie czekałabym do 3:40 na powtórkę! Tak z ciekawości, jeśli komuś będzie się chciało oglądać powtórkę o tej dziwnej porze, to moje pytanie brzmi: czy był polski lektor czy nie? :) ...I jeszcze jedna rzecz - na Blood+ strasznie drga obraz! ?!? Na innych filmach emitowanych przez AXN SCI-FI wszystko jest O.K., tylko na Blood+ coś się chrzani! :/

ocenił(a) serial na 10
VAGiRiO

Gdzie ci niby drgało ja jak oglądałem to anime na shndenie z logiem tego kanału nic mi nie drgało a to było zgrane z premierowej emisji tego anime bo było pierwsze logo tego kanału które było obecne do września 2009 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones