PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817149}

L.A.'s Finest

6,0 570
ocen
6,0 10 1 570
L.A.'s Finest
powrót do forum serialu L.A.'s Finest

Jestem ciekawa

ocenił(a) serial na 10

Alba to najpiękniejsza aktorka ever,kocham jej rolę Max z "Cienia Anioła" i wydaje mi się, że czeka nas serial SZTOS!!!KOCHAM JESSICE.Xoxo

Frania_filmaniak

Cień Anioła to jeden z tych seriali których cancel zapamiętam, podobnie jak serial Firefly. Smutek :( Alba od tamtego czasu trochę wiosen przeszła. Trochę niedoceniana aktorka. Mam nadzieję,że serial będzie ok.

RadoslawKamil

Max w Dark Angel to prawdopodobnie najlepsza rola Alby w calej jej karierze wiec wielka szkoda, ze serial zakonczyli. Tym bardziej, ze jak na tamte czasy byla to swieza i nowa fabula.

keteek

Dość szybko sprzedali wszystkie scenografie i rekwizyty, więc nie spodziewali się raczej kontynuacji. Obecnie czasem udaje się sprzedać serial innej stacji ale to rzadkość. Mimo wszystko urwanie takiej serii jak Dark Angel w tamtych czasach jakoś mocno odczułem. Uwielbiałem tą serie. Obecnie powstaje cała masa serii superhero i sci-fi, ale wtedy to było coś.

RadoslawKamil

Co do tego serialu niestety nie jest okej i widać to już w pierwszym odcinku wyszedł z tego zupełny gniotek ): - Dialogi to niestety nieporozumienie dodatkowo co niektóre sceny z gliniarzami są wręcz idiotyczne, już nie wspominając że nie potrafili upilnować jednego dzieciaka ;)

ocenił(a) serial na 4
buterfly

Mimo akcji to fabuła tak zrobiona w każdym odcinku, jakby ktoś najważniejsze sceny powycinał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones